Мачът на Академик от 4-ия кръг на Националната баскетболна лига е с нов начален час. Пловдивският тим ще посрещне Рилски спортист в събота от 18 часа, а не от 18.30, както беше по програма. Двубоят ще бъде в зала Колодрума, а феновете ще имат възможност да подгреят за мъжкия мач с още един интересен сблъсък преди това.
На същия ден, отново в Колодрума от 13 часа, юношите старша възраст на Академик със старши треньор Стоян Татаров посрещат БУБА Баскет в мач от втория кръг на елитната група в тази възраст.
При мъжете пловдивският тим стартира сезона с две загуби от Балкан у дома и като гост на Берое, а в третия кръг почиваше. Рилски спортист пък има пълен актив от 3 победи, като последните две успя да спечели с една точка разлика – гостуването на Балкан и домакинството на Берое.












Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!