Отборът на Ботев (Пд) проведе днес възстановително занимание на базата си в Коматево. "Канарчетата" тренираха по-малко от 24 часа след болезнената загуба от Лудогорец с 2:3, дошла след преднина от 2:0.

Във вторник "жълто-черните" ще тренират в 16:30 часа, след което ще отпътуват за столицата. В сряда Ботев се изправя срещу ЦСКА 1948 в мач от 1/16-финалите за Купата на България.

Двубоят, който е от 19:00ч. на Националния стадион "Васил Левски", ще бъде ръководен от Георги Николов. Помощници на Николов ще бъдат Иво Колев и Борислав Колев, аз а четвърти съдия е назначен Йото Гарабедов.