Фенклубът на Локомотив Пловдив излезе с важно съобщение за "черно-белите" привърженици, което бе придружено с надъхващо видео.

Plovdiv24.bg публикува официалния текст без редакторска намеса:

Скъпи локомотивци,

Фенклуб "Локомотив Пловдив“ организира екскурзия за първия мач от новия сезон с Цска 1948-София от 20.45 ч. в неделя 22 юли на стадион "Българска армия“.

Записването започва днес във фен-магазина на Лаута. Цената на екскурзията е 12 лв., а за членове на фенклуба e 8 лв.

Часът и мястото на тръгване ще бъдат обявени допълнително.

Вижте в прикачения файл надъхващото видео на фенклуба на Локо!