Ботев тръгна с един повече за Бургас, кой ще отпадне?
Автор: Екип Plovdiv24.bg 14:41 / 19.07.2017Коментари (0)3001
С група от 19 футболисти замина тимът на Ботев (Пловдив) днес за Бургас, където в четвъртък от 18:30 часа на стадион "Лазур" приема Бейтар (Йерусалим) в реванша от втория кръг на турнира Лига Европа.

В разширения състав на "канарчетата" попаднаха защитникът Радослав Терзиев и Лъчезар Балтанов, които пропуснаха последните срещи на своя тим заради травми, както и нападателят Фернандо Виана, който също не игра в последните срещи заради изоставане в подготовката.

Треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров ще говори пред медиите тази вечер от 19:30 ч. на ст. "Лазур". Половин час по-късно ще започне и официалната тренировка на "канарчетата" на терена, на който ще се проведе мачът.

В 18:30 ч. треньорът на гостите Шарън Миймър също ще даде пресконференция. 30 минути по-късно ще стартира и тренировката на Бейтар.

Носителят на Купата на България посреща израелския тим в четвъртък, 20 юли, от 20:30 ч. след равенство 1:1 в първия мач.