Ръководството, спортно-техническият щаб и футболистите на ПФК Ботев изразяват своята благодарност към привържениците на тима за подкрепата в двубоя срещу Партизани в Тирана.
Ето какво се казва в официалното съобщение на "канарчетата":

Респект за всички, които, както гласи поговорката, минаха през девет планини в десета, за да бъдат близо до отбора и да дадат на футболистите допълнителна увереност в първия мач от новия сезон, който Ботев започна на европейската сцена.

Благодарности и за всички, които стискаха палци за успешен старт на европейското приключение от всички краища на света!

С нетърпение очакваме втория мач в Бургас, с надеждата да си осигурим море от положителни емоции и поредния футболен празник. Заедно!

Благодарим!
САМО БОТЕВ!