Патриотизмът отново завладя най-добрия български тенисист Григор Димитров. Хасковлията за пореден път показа колко много е привързан и обича родината си.

Гришо показа в личния си профил в Инстаграм как е украсил телефона си с няколко български символа.

От снимката се вижда, че на устройството освен инициалите на Димитров "G.D", пише "България", като са изобразени още лъв и роза.