Бившият треньор на Ботев (Пловдив) Костадин Ангелов разказа любопитна история от времето, когато работеше при жълто-черните, а собственик на клуба бе Димитър Христолов.
Специалистът, известен на всички с прозвището си Лаптопа, бе гост в предаването "От дузпа в тъч" на Спортал.

"Ето една интересна случка от времето, когато бях начело на Ботев (Пловдив). Бях с футболиста Георги Аврамов, който пред мен звъни по телефона на Христолов. И се получава следният разговор: "Шефе, ще плащаш ли?"

"Аврамов, не мога сега. В чужбина съм".

И в този момент Христолов минава с мерцедеса си пред нас по главната улица в Пловдив. Иначе с Христолов нямам проблем, чуваме се и сега, заяви Лаптопа в предаването.