Ботев (Пловдив) ще гостува без лекар на Славия. Мачът от Група А на втората осмица е днес от 17,30 часа на националния стадион "Васил Левски" в столицата.
"Канарчетата" ще използват служебен доктор по време на срещата, след като техният специалист Георги Касабов беше наказан за два двубоя от Дисциплинарната комисия към БФС.
В Коматево решиха да не картотекират нов лекар за два мача и ще заложат на дежурния медик, който трябва да бъде на стадиона за днешния двубой.