Ботев (Пд) няма да може да ползва услугите на своя лекар Георги Касабов за следващите два официални мача на отбора. Това реши днес Дисциплинарната комисия към БФС.
Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели, д-р Касабов бе изгонен от съдията Вихрен Манев през второто полувреме на вчерашния двубой с Верея.
Ето какво гласи официалното решение на БФС от днес:
За обиди към длъжностно лице, на основание чл.34, ал.2 и във връзка с чл.34, ал.1, т.2 от ДП /2016/2017/ - ДК наказва Георги Касабов - доктор на ПФК "Ботев" Пловдив със забрана за изпълняване на функции като доктор за 2 срещи и с глоба в размер на 1000 лева
Ботев остана без доктор за 2 мача
© Plovdiv24.bg