Днес станаха ясни двете групи в плейофите от втората осмица на Първа лига. В Група А е отборът на Ботев, заедно с Верея, Славия и Монтана.
Plovdiv24.bg прогнозира точно тази развръзка още преди 11 дни.
Съгласно системата "Бергер" графикът на Ботев в плейофите ще бъде следният:

"Канарчетата" започват с две поредни домакинства - срещу Монтана и Верея, след което гостуват на Славия. Следват гостувания в Северна България и Стара Загора и домакинство на "белите" в последния кръг от груповата фаза.

Отборите влизат в плейофите с натрупания от редовния сезон точков актив. Ботев е с 35 т., Верея и Славия имат съответно 30 т. и 27 т., но и още един мач от редовния сезон, а от позицията на последен в групата започва Монтана с 12 т.