Футболистите на Ботев Пловдив бяха надъхани от ръ­ководството с премии преди домакинството си на Монта­на днес от 20:00 часа.

Президентът на клуба Ангел Палийски успя да намери пари и награди вчера "канарчетата" за победата с 2:0 над Берое на своя терен и ремито с Черно море (1:1) във Варна, съобщава "Тема спорт".

Това вне­се известно успокоение сред играчите в сложната финансо­ва ситуация, в която се намират жълто-черните.