Димитър Бербатов благодари за сериозния интерес към благотворителния шоу мач, който планира на 14 юни в София срещу сборен отбор на Луиш Фиго.
Ето какво написа нападателят в профила си във Фейсбук:
Благодаря за сериозния интерес към мача и че купувате билети!
Остават точно три месеца, предвидливите са с предимство. После да няма сърдити, че са свършили :)))
Сигурно сте нетърпеливи да разберете следващото име... Coming soon! Списъкът е дълъг ;)