Звездата на Ботев Жоао Пауло напуска клуба и вероятно е изиграл вече последния си мач с жълто-черния екип. Това се подразбира от съобщение във Фейсбук на неговия съотборник Меледже Омнибес, провери Plovdiv24.bg.
Халфът публикува в личния си профил снимка с бразилския голмайстор с многозначителния текст на английски: "Благодаря ти за всичко, Жоао Пауло! Никога няма да забравя твоята игра".
Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че Жоао Пауло отказа да поднови контракта си с Ботев, който изтича в края на юни 2017 година.
Меледже издаде тайната: Жоао Пауло си тръгва от Ботев
© Facebook
Меледже
Жоао Пауло