Дербито между Локо и Ботев при дублиращите отбори се играе в момента, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Имаше опасност двубоя да не се състои, тъй като футболистите на "черно-белите" заплашиха да бойкотират срещата. Причината бе, че ръководството на тима реши да ги глоби с 30% от месечните им заплати, заради слабите изяви на отбора през последния месец.
В мачът между дублиращите отбори за смърфовете играят и няколко футболисти, които попадат и в състава на мъжете - Кирил Акалски, Любомир Чернев, Иван Караманов и Ангел Йошев.
От мъжете за Ботев в дублиращото дерби участват Павел Станев, Апостол Попов, Костадин Гаджалов, Йордан Етов и Ерик Кабу.
Кирил Акалски
Ангел Йошев
Павел Станев
Апостол Попов
Йордан Етов
Костадин Гаджалов
Ерик Кабу