Собственикът на Локо (Пд) Христо Крушарски направи интересно изказване относно евентуалното оставане в тима на Емил Гъргоров.
"С Емил ще се видя, като се прибера от чужбина, тъй като ми се наложи да тръгна незабавно. Ще поговорим до края на тази седмица и ще ви дам изчерпателна информация. Който иска да остава - добре дошъл. Който не иска - приятен път", отсече Крушарски, цитиран от "Тема спорт".
Крушарски за Бадема: Който не иска да остава, приятен път!
© Plovdiv24.bg
Христо Крушарски
Емил Гъргоров