Костов: Има много въпросителни, които се решават в нашия клуб
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:05 / 24.04.2016Коментари (30)6798
Треньорът на Ботев Николай Костов призна, че футболистите му заслужават аплодисменти въпреки загубата в пловдивското дерби, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво заяви специалистът след 1:2 срещу Локомотив:

До загубата се стигна, защото отборът на Локомотив намери сили да обърне мача. Нашата идея беше да пресираме противника далече от нашата врата. През първото полувреме се справихме много добре.

След почивката започна стихийно атакуване на противника към нашата врата и много от младите ни футболисти се стъписаха. След изравнителния гол това даде дух в отбора на противника и загубихме мача. Някои от нашите футболисти още не са готови за този пресинг, за тази динамика.

Но това е футболът. Има много въпросителни, които се решават в нашия клуб. Не можем да поддържаме едно добро ниво и постоянство заради постоянните контузии и наказания. Мисля, че нашите футболисти заслужават аплодисменти. Стана си дерби.

-2

Този е прекрасен треньор за жълтите - слабоинтелигентен, тотално офтопик и извън всякакви реалности. Преди мача обеща, че няма да реве от наказани, а 10 секунди след мача се оправдава с това. Как ще обясниш смешко, че отбора ги вкара един случаен гол за господари на ефира и имате 1 удар и 1 гол за целия мач? Най-големия ти успех е, че наще излезнаха шашнати не знам от какво и не ви надумкаха 4-5 гола на тоя палячо на вратата 175 висок. Симулация за дузпа ли ти беше тактиката бе, физкултурник :)
-2

ОСТАВКА !!! Бели , рендета , костовци , палииски и пр. - всички вън ....ВЕДНАГА !!!
-1

Каквото и да си говорим някои хора ще вземат пак по 6000 бона на края на месеца????? А ДАЛИ ЗАСЛУЖАВАТ ????? жалко за нас феновете.
-2

Абе хора.... Ниделеф игра ли?
+1

Костов, един мач имаше да вземеш, и него не взе. Кво да говорим?! На фона на пълната пародия, която показвате на терена, как искате да има пълен стадион и хората да ви вярват?! Оставаше ви само мача с жалките буфери, които наистина се оказаха жалки - стояха много неориентирано на терена първото полувреме, въпреки раздувките, че имали звезди-ветерани. Спечелен мач изгубихте. Нали знаеш: победителите не ги съдят, а на победените - горко им!
+1

Не се и съмнявах, от десет коментиращи лъхат солидни тренерски таланти...
+15

Костов, днес те надиграха. На почивката този ги надъха, сполучи и със смените, а ти какво направи? Хубаво почна с пресата, имаше идея, не стояхме лошо. После какво стана? Въздух ли нямат , некъдърни ли са, ти ли не ги нареждаш? Това момче, което влезе на смяна, защо по - рано не го пусна? Правилно те питат за Милев, Нелсън и Кифуети.
0

Поредното говедо което имаме за треньор и поредния некадърник който ни води към дъното.

Националите се завърнаха в Ботев, обявиха дали Секулич и Мертенс ще играят
Феновете на Ботев обявиха събраните средства за глобата на Попето
Двама от Ботев титуляри за Литва при две загуби
Черно море идва в Пловдив със свито сърце! "Моряците" мачкат във Варна, но какво се случва при гостуванията?
Лудогорец към Неделев: Не се предавай!