Спортните новини: Днес (14) | Вчера (28)
Илиан Илиев: До другото дерби нашите фенове ще могат да се хвалят
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:57 / 24.04.2016Коментари (14)4212
Треньорът на Локо (Пд) Илиан Илиев призна след края на дербито, че не се е получил качествен мач, но пък по-важното е победата в подобни сблъсъци, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво заяви Илиев след успеха с 2:1 над Ботев:

Много е важно да победиш в дербито. Като качество не стана нещо много голямо. Влязохме много пренавити през първото полувреме, може би от ролята на фаворити. Доста хора може би бяха прегорели, но на полувремето успяхме да ги успокоим и да покажем характер.

Нашите привърженици сигурно са останали доволни от желанието и волята за победа, която показахме. Много бързахме с паса напред, с дълги топки, което не е нашият стил. Хора на възраст бяха много развълнувани. До другия мач нашите фенове ще могат да се хвалят, че сме победили градския съперник.

0

Прав си Илияно, до другото дерби слушай лафове колко сми вилики, щот пак шъ ръфами намазаната филия.Наздрави виликанииии...
0

браво Илиане така се печели дерби над жълтата сган,остави ги да си дъвчат за трибуната нищо че базата в коматево не напълниха за първото дерби,нищо че 500 билета не успяха да продадат за това дерби,с тази игра ще се върнат още хора на стадиона
-1

С какво да се хвалят бе, Илиане? Че за пореден път не могат да си напълнят единствената останала трибуна или че за пореден път опорочиха дербито с тия 500 билета за нас? С това на терена могат да се хвалят футболистите ви, защото си извоюваха победата с желание и хъс и си я спечелиха. Тия мишки на трибуните могат само да гледат в земята и да мълчат след тоя мач.
на 25.04.2016 г.
-1

Супер треньорска победа, гелосаното селянче почна да заеква след мача, малоумно. Един случаен гол и тичане като олигофрени 35 минути после какво? Влачене по корем второто полувреме. Жалко, че късмета ги покри папагалите, реалния резултат беше 3-4 на едно. На нас ни трябва вратар, защото това момче Витанов явно не става. Браво Илиане, убии жълтия тъпак с култура и възпитание. Никога не трябва да падаме на нивото на тази утайка.
+7

Илияне много нежно с папагалите.Кажи бихме жълтата сган и толкова
+1

Бях малко резервиран спрямо Илиян, но представянето на отбора след идването му, най-вече като поведение, промяната в това отношение, е впечатляваща. Мога само да съжалявам, че той не бе начело на отбора от самото начало на сезона - дано му дадат цял сезон през следващия шампионат на разположение, ще е вълнуващо :)
Сподели какво ново....
на 24.04.2016 г.
+9

Този резултат 2-1 за ЛОКОМОТИВ стана като шаблон. Да си пожелаем следващия шампионат по- изразителна победа.