Различните фенфракции в Ботев вече са стартирали записване за неделното дерби срещу Локомотив на Лаута. Plovdiv24.bg научи, че е взето решение да бъдат отпечатани 500 талона, които впоследствие ще се разпределят сред бултрасите.
Само срещу такъв талон привърженик на Ботев ще може да си закупи билет, с който да влезе в сектора за гости на Лаута.
Заради огромния интерес и твърде малката бройка, очаква се въпросните талони въобще да не бъдат пускани свободно във феншопа на Ботев, а да бъдат разпределени между отделните групи.












Батэ Бойко
на 21.04.2016 г.
Само да отбележа че тези хартийки които ще си раздават,на лаута изобщо няма да ги брига за тях при продажбата на билетите на касата. Тоест искам да кажа,че който желае да посети мача трябва да отиде в точното време на точното място и да си купи билет от касата а после онези със хартийките които ще си раздават,те да си търсят решение как ще влезнат с тях!
локомотив пд
на 20.04.2016 г.
Защо плачете папагали.Когато отпуснахте 350 билета в коматеу не плачехте.350 трябваше да ви отпуснат а не 500.Когато си построите Кънчова поляна тогова ще получите и за 2000.Засега толкова
dodkata
на 20.04.2016 г.
Защо изобщо грябва да се ходи на тоя цигънски коптор???Бойкот и никой да не отива!
Ракетчик Матросов
на 20.04.2016 г.
500 билета е равно на 500 малоумника и нито един нормален човек! Гледайте да не стане само докато построят колежа да откажете и тези 2000 души да ходят на село Коматево, защото на хората им писна от артисти в клубът! Искаме си стадиона крадливи кретени, който закопахте този велик отбор. На стадиона ще има 500 артиста, а извън него хиляди Ботевисти!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!