Костов: Със сигурност сме огорчили феновете, но това е футболът
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:34 / 16.04.2016Коментари (2)2532
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Костов прие сравнително спокойно равенството 2:2 срещу Монтана.

Ето какво каза специалистът веднага след края на мача:

Мога да разделя играта на две - всичко положително при нашия отбор се случи през първото полувреме. За съжаление това не продължи през втората част. Веднага след дузпата нашите футболисти се стъписаха и противникът се възползва.

Получи се малко неудобен за нас резултат. Но мога да поздравя футболистите, че все пак успяха да стигнат до равенство след красивия гол на Тодор Неделев.

Съжалявам, че през първото полувреме не успяхме да отбележим втори гол.

Със сигурност сме огорчили нашите привърженици, но това е футболът. Не мога да упреквам никого от нашия отбор.

Разговарям с всички футболисти кой колко заслужава. Когато има резултат от тези разговори, всички ще бъдете уведомени.