Треньорът на Ботев Николай Костов бе разочарован от поведението на феновете на Левски по време на мача, загубен от неговия тим с 0:3.
Ето какво каза специалистът веднага след края на двубоя на стадион "Георги Аспарухов":
"Левски си вкараха положенията. Започнахме добре, но вторият гол ни пречупи. Стана бърз и динамичен мач, поздравявам отбора на Левски. Днес по-слабата ни част бе играта в защита. И подчертавам - на защитниците в защита. Получихме доста елементарни голове".
Ние търсим себе си. И така или иначе ние ще намерим себе си. Самият мач стана интересен за публиката. Искахме да бележим първи и ако може, да отбележим втори гол".
"Не мога да повярвам какво се скандираше от трибуните. Тук присъстват жени и деца. Не съм очаквал. Това все пак е едно състезание. Агитката си има тартори, които трябва да са малко по-отговорни към тия неща. Разбира се, че правим планове за селекцията. Но като има нещо конкретно, нашият клуб ще ви информира".




















Батето
на 10.04.2016 г.
Заради такива олигофренчета нормалните футболни фенове на стадионите!
Стикс
на 10.04.2016 г.
Мюсюлмани жълтурски, на Дербито 500 билета, побой и песничката еб.хме ботевЪ в г*за...
Мускат
на 10.04.2016 г.
За жалост така е в България. Малките мразят големите и скандират повече против тях, от колкото да си подкрепят жалките отборчета. Такива са и "Левски" и "Берое" и "Локомотив" Пд. (долния коментар е красноречив). Всеки един интелигентен човек като Костов би се потресъл от действителността. Добре е децата да се запалят по спорта, но как да ги закараш на спортно мероприятие? Да сме живи и здрави, ще ги водим на кино и театри.
черно и бяло
на 10.04.2016 г.
Абе костов те Ботевъъъ са най-културната агитка бе смешен.Чакай на дербито да видиш колко ще си разсърден хахахххах
goche
на 10.04.2016 г.
Има действащ закон за футболното хулиганство. Според него, псуването на стадиона е забранено. Не съм чул да е отменено. Вероятно някои имат интерес този закон да не се спазва. Това си е техен проблем, и те трябва да си го решават. Ръководството трябва да изисква БФС да спази действащото законодателство.
since-1926
на 09.04.2016 г.
ти какво искаш да се скандира бе глупак,жълто-черни мисюлмани,чакай да видиш на Лаута какво ще се скандира тъпанар
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!