Бившият футболист на Локо (Пд) Стойко Сакалиев за пореден път демонстрира коя е неговата голяма любов във футбола.
Бургазлията използва социалната мрежа, за да поздрави ЦСКА за победата над Берое с 2:0.
"Браво, момчета. Браво на Ицо и на неговия екип и още по-голямо браво на вас, феновете на най-великия клуб в България - ЦСКА!", написа Стойко Сакалиев в профила си във Фейсбук.