Ботев ще проведат и двата си зимни лагера в чужбина. "Жълто-черните" са избрали Турция за подготовката си за пролетния дял. 
Ботев ще е в Анталия на два пъти. Първият лагер ще е от 16 до 29 януари, а вторият - от 2 до 13 февруари. Все още не са уредени хотелите, в които "канарчетата" ще отседнат, като в клуба в момента разглеждат офертите от тях. 
Вече редят и контролите, които отборът ще изиграе на турска земя.

Източник: в. "Тема спорт“