Локомотив закри последната си тренировка преди дербито с Ботев. На заниманието, насрочено за петък от 17.00 часа няма да се допускат външни лица. 
Причината е да могат футболистите да се подготвят на спокойствие за предстоящия мач с градския си съперник. Обмисля се вариант преди тренировката "черно-белите" фенове да се срещнат с играчите и да ги надъхат за победа в предстоящия мач. 
Футболистите на Локомотив проведоха днешното си занимание на стадиона в Брестник в пълен състав.