Председателят на Сдружение "Обединение за Локомотив" Николай Неделчев е уверен, че на клуба му предстоят много добри дни. 
Причината е сериозният интерес, който са проявили бизнесмени от Италия и Ирландия за придобиването на контролния пакет акции на Локомотив. 
Сделката предстои да се финализира в началото на идния месец. Освен това отборът ще има нов генерален спонсор.

Източник: в. „Тема спорт”