Отборът на Ботев проведе възстановителна тренировка след срещата с Лудогорец от 28-ия кръг на "А" група. 
"Канарчетата" се събраха на клубната база тази сутрин за кратко разтоварващо занимание. В него участие взеха Иван Цветков и Момчил Цветанов, които не бяха в групата на тима за мача с "орлите".

Състезателите на Ботев, които не играха срещу Лудогорец или взеха съвсем кратко участие, останаха на терена за пълноценно занимание.