Бившият изпълнителен директор и член на Управителния съвет на футболен клуб Локомотив д-р Константин Думанов е поискал оставката на Велин Терзиев. Това той стори на спешната среща на привържениците на "черно-белите" вчера в Концертната зала на бившия Партиен дом. 
Д-р Думанов обяви, че именно Велин Терзиев е виновен за състоянието на клуба, което се намира в момента. 

Припомняме, че Константин Думанов напусна Локомотив именно заради разногласия с Велин Терзиев.