Титулярите на Локо биха резервите с 5:0
Автор: Екип Plovdiv24.bg 12:43 / 27.07.2008Коментари (0)3967
Драган Канатларовски проведе вчера двустранна игра на помощния терен "Пири", след като раздели възпитаниците си на титулари и резерви. Логично първите се наложиха с лекота с 5:0. Двата състава изиграха две полувремена по 20 минути, като сред състава на резервите се появиха треньорите Драган Канатларовски и Аян Садъков. Головата серия започа още в 6-тата минута, когато Ангел Йошев отправи шут по земя, но в наказателното поле Анатоли Тодоров отклони технично топката в мрежата. 60 секунди по-късно Явор Въндев отправи яка тупалка от 26-27 метра, без шанс за Кирил Акалски.

Голмайсторът от Сливен бе в основата и на следващото, трето попадение в 11-ата минута, когато Том центрира отдясно. Последва отменен гол на Герасим Заков, заради засада и при 3:0 двата отбора се оттеглиха на почивка.

В редиците на двата отбора последваха промени, като Драган Канатларовски отстъпи мястото си на колегата си Аян Садъков. Дошлия на проби Стефан Тодоров премина от отбора на резервите в тима на титулярите. Местата си смениха още Анатоли Тодоров със Стайко Стойчев, Мечечиев и Неделчев, а под рамката на вратата вместо Стоян Ставрев премина Стефано Кунчев от ФК "Векта" 91.

Още с подновяването на играта Петър Кюмюрджиев донесе четвърто попадение за титулярния състав. Последваха два отменени гола на Стефан Тодоров и Димитир Илиев от тима на резервите заради засада, но арбитърът от треньорския щаб Стефан Генов пусна играта преди да отсъди офсайд. Минута преди края на мача, Явор Въндев разстреля Кунчев и наниза хеттрика си и петия гол за титулярните играчи на Локомотив (Пловдив).

Съставът на Локомотив (титуляри): Кирил Акалски, Георги Мечечиев (Георги Неделчев), Йордан Милиев, Мартин Сечков, Ангел Йошев, Румен Горанов, Петър Кюмюрджиев, Том, Анатоли Тодоров (Стайко Стойчев), Явор Въндев, Герасим Заков (Стефан Тодоров)

Съставът на Локомотив (резерви): Стоян Ставрев (Стефано Кунчев), Георги Неделчев (Георги Мечечиев), Христиан Попов, Любомир Николов, Веселин Марчев, Драган Канатларовски (Аян Садъков), Любомир Цеков, Петър Лазаров, Стайко Стойчев (Анатоли Тодоров), Димитър Илиев, Стефан Тодоров (Герасим Заков)

Източник: Lportala.net