В експериментален състав Локо завърши 0:0 с Миньор(Пк) в контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 21:31 / 23.07.2008Коментари (0)3644
Локомотив прекъсна победната си серия в контролните срещи, след като направи 0:0 срещу новия член на "А" група Миньор (Пк) на терена на комплекс "Пири" край Банско. До този момент възпитаниците на треньора Драган Канатларовски имаха четири поредни победи в приятелските двубои. "Черно-белите" обаче продължават да показват добра игра в защита и са допуснали едва едно попадение от пет мача. Срещу Миньор не игра Явор Въндев, въпреки че футболистът обяви, че се отказва от трансфер в Сливен и все още е с отбора в Банско. Контузия още през първото полувреме получи Мартин Сечков, който бе заменен от Йордан Милиев. Перничани имаха възможност да отбележат в 28-ата минута, когато Хазуров бе повален в пеналта от вратаря Кирил Акалски и реферът отсъди дузпа. От бялата точка обаче Петър Динков уцели гредата. Най-чистото положение за Локо пропусна Гюрсел Вели в средата на втората част, след като се озова в чиста позиция срещу вратаря на Миньор, но стреля силно над гредата. Пропуск малко по-късно направи и Герасим Заков.