Дубълът на Локо падна с 2:3 от резервите
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:37 / 17.07.2008Коментари (0)3932
Резервите на Драган Канатларовски победиха дублиращия отбор на Локо с 3:2 днес следобед в мач, игран на главния терен на стадион "Локомотив" пред около 150 зрители.

В редиците на втория "черно-бял" отбор със старши-треньор Иван Иванов и Любомир Бурнарски, се подвизаваха по-голямата част от Старша "Б", родени през 1990 година, както и малцина новопривлечени. Частният футболен клуб "Векта" пък се представи с две свои момчета от набор 91 - вратарят Стефано Кунчев и нападателят Иван Коконов.

В две полувремена от 30 минути и под арбитърството на помощник-тренора Аян Садъков, резултата откри капитанът на мъжката селекция Димитър Илиев още в 6-ата минута. В 19-ата защитникът на втория отбор Габриел Тютюнджиев се пусна напред и изравни за 1:1. В 25-ата минута отново Димитър Илиев бе в основата на следващото попадение. Възпитаникът на Гочо Василев бе изведен на скорост и асистира с пас към Иван Коконов, който отбеляза за 1:2. Миг преди края на първото 30-минутно полувреме Любомир Цеков изравни с гол с глава, след центриране от корнер на Ники Мангелов. За разлика от връстниците си Христиан Попов и Веселин Марчев, изтегленият при мъжете Цеков днес защитаваше фланелката на дублиращия тим.

Второто полувреме мина без запомнящи се моменти, като единствено победния гол на Димитър Илиев в 37-ата минута бе и по-интересното положение до края на двустранната игра.

Съставът на резервите на Локомотив (Пловдив): Стефано Кунчев, Галин Великов, Георги Неделчев, Христиан Попов, Стоян Касаветов, Петър Лазаров, Стайко Стойчев, Веселин Марчев, Том, Иван Коконов, Димитър Илиев (к.)

Съставът на дублиращия тим на Локомотив (Пловдив): Ангел Вичев (Тодор Стоянов), Габриел Тютюнджиев, Георги Бъчваров, Ерол Садъков, Евелин Апостолов (Андрей Кърпачев), Светльо Котев, Станчо Казаков (Асен Люнгов), Марио Кожухаров (Александър Халачев), Николай Мангелов, Мехмед (Станислав Чочков (Иван Паскалев)), Любомир Цеков

Източник: Lportala.net