Локо изпусна Левски и загуби на "Герена"
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:52 / 01.05.2014Коментари (86)8844
Локо загуби гостуването си на Левски в София с минималното 1:2.

"Смърфовете" изпуснаха своите домакини преди почивката, когато в рамките на две минути им позволиха да отбележат две попадения.

Първо в 11-та Гаджев изведе Генков отлично и нападателят реализира. Две минути по-късно националът отново бе с извеждащо подаване, този път към Божинов, който също преодоля Акалски за 2:0.

След почивката пловдивчани заиграха много по-добре и положенията се заредиха пред двете врати.

В 59-та минута Левски организира хубава атака, но "смърфовете" отговориха със светкавична контра, при която Диего изведе добре Камбуров и голмайсторът на "А" група намали резултата.

След този гол Левски опита да отговори, но и Локо организира няколко добри атаки.

Най-чистите възможности пропиляха Тижани Белаид и Мартин Камбуров. При бързи атаки по двата фланга и двамата получиха идеални центрирания, но като по чудо не уцелиха врата на Левски.