Локомотив е сериозно застрашен от това да не получи професионален лиценз за следващия сезон, разбра "Тема Спорт". Причината е, че "черно-белите" не са се разплатили със свои бивши играчи. Сред тях са Мартин Кавдански, Рангел Абушев, Георги Стефанов и Тодор Тимонов, пари има да получава и бившият директор Атанас Узунов.
От "Лаута" продължават да висят с около 80 хиляди лева, които директно касаят придобиването на професионален статут за идното първенство. Крайният срок, в който Локомотив трябва да изплати задълженията, е 30 април. Тоест, пловдивчани имат още три работни дни да го сторят. Ако това не се случи, то клубът най-вероятно ще бъде изваден от елита и ще бъде пратен в А Областна група.












narkoman
на 28.04.2014 г.
а бившите цесекари се отказаха от парите си за да спасят ЦСКА.... Е това са "истинските локомотивци", на които Локомотив реанимира залязващата кариера няколко пъти... Е това са любимците на ПОТНИЦИТЕ
Пловдивчанина
на 28.04.2014 г.
Да ги плати Нежния. Нали много обича Локомотив!
ЛОШО КУЧЕ
на 28.04.2014 г.
Коко , пусни някой фиш , за да платиш на момчетата.
РОДНИ
на 28.04.2014 г.
може би това ще е най добрия вариант ,този по който мина и Ботев и всичко да започне на чисто без задължения към този и онзи а Коко да си плаща борчовите
Манол_Гочев
на 28.04.2014 г.
Айде де къде са форумните защитници на Коко да му кажат да плати тия заплати ? Нали е много добър президент , ама не излизайте с номера то във всеки отбор го има това ... Да на пращат в А Областна на чисто и това е веднъж за винаги да се махнем от този червей .
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!