Нападателят на Локомотив Мартин Камбуров заяви след загубата от Левски, че "сините" са имали повече късмет, заради което са победили. 
"Имах едно положение, не можа да влезе. Имаха повече късмет явно. Не мисля, че и те бяха някаква страшна класа. Нормално е отбори с повече пари да имат предимство пред всички останали. Никой няма да подкрепя Любимец и Гоце Делчев, нормално е това във футбола. Хората си играха, нормално съдийство, малшанс. Нямаше някаква тенденция", коментира Камбуров.

Относно положението, в което Горан Блажевич изби топката от голлинията, а играчите на Локомотив претендираха за гол, Камбуров коментира: "Ристосков беше зад вратата, категоричен беше, че е вън."