Старши-треньорът на Ботев Станимир Стоилов заяви, че е нормално неговите футболисти да мислят за градското дерби с Локомотив в неделя, но изтъкна, че преди това иска от играчите си победа срещу ЦСКА, пък после да мислят за пловдивското дерби, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

"Най-проблемният футболист за сега остава Артур Енрике, вчера не тренираха Ромарио Кортзорг и Вандер Виейра. Дано до мача утре да нямаме други усложнения. При всички положения кой ще е контузен или здрав, Ботев ще има боеспособен състава за ЦСКА", допълни наставникът.

"Нормално е да има мисъл за неделния мач с Локомотив, но важен е сега двубоя в четвъртък. Искам играчите ми да са изцяло концентрирани за мача с ЦСКА, после ще мислим за пловдивското дерби в неделя. Имаме желание да изиграем добра среща срещу ЦСКА и естествено да победим", завърши специалистът.