Феновете на Локомотив пуснаха още един надъхващ клип за дербито с ЦСКА, който гласи: "Всички на стадиона! Да покажем обичта си към Локо Пд!
"Черно-белите" с нов надъхващ клип за дербито с "армейците"
© Plovdiv24.bg
Феновете на Локомотив пуснаха още един надъхващ клип за дербито с ЦСКА, който гласи: "Всички на стадиона! Да покажем обичта си към Локо Пд!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!