В Пловдив чакат 5000 на реванша срещу Славия
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:36 / 12.12.2012Коментари (15)4303
Шефовете на Ботев очакват поне 5000 зрители на реванша със Славия от 1/8-финалите за Купата на България. Жълто-черните загубиха гостуването на Овча купел с 0:3, което на практика костваше главата и на треньора Ферарио Спасов. Тогава цяло полувреме играчите му бяха с човек повече и не само не създадоха чисто положение, но и допуснаха нелеп трети гол, пише 7 дни спорт.

На Колежа обаче все още има ентусиасти, сред които и временният наставник Костадин Видолов. Той вярва, че при ранен гол Ботев може да прати мача в продължения, затова се надява да дойде и повечко публика за подкрепа.

+6

МИСЛЯ АБСОЛЮТНО СЪЩОТО КАТО YNWA_1912. ръководството наистина да пусне билети от 1 лев т. е. да има преброяване на бултрасите в тежък за клуба момент и мощна подкрепа. за съжаление аз ще съм в чепеларе по служба и не мога да дойда на мача, но съм сигурен в победата. има Господ и той ще ни помогне. само Ботев-Пловдив-идея и религия за по-интелигентната и по-голяма част от Пловдив. Дано Мъри разбере, че Пловдив очаква от него БОТЕВ да бие наред, макар , че този сезон играем за това Левски- да е шампион
+9

ЗАРАДИ БЕЗДУШНАТА ИГРА КОЯТО ПОКАЗАХА НА МАЧА С СЛАВИЯ В СОФИЯ РЪКОВОДСТВОТО БИ ТРЯБВАЛО ДА НАПРАВИ РЕВЕРАНС КЪМ ПЪТУВАЩИТЕ ФЕНОВЕ И ОНЕЗИ КОИТО СИ СТРОШИХА НЕРВИТЕ ПРЕД БНТ СВЯТ И ДА ПУСНЕ СИМВОЛИЧЕН ВХОД ТА ДОРИ И СВОБОДЕН И ДА ИМА НЕ 5 А НАД 15 ХИЛЯДИ И МАЧА ЩЕ ЗАПОЧНЕ 1-0 ОТ СЪБЛЕКАЛНЯТА ЗА БОТЕВ НАЙ ОБИчАНИЯТ ОТБОР В България