Собственикът на Локомотив Пловдив Веселин Марешки остана видимо доволен от победата над Славия и след края на мача заяви:
"Ако бях извършил треньорската смяна преди гостуването ни във Враца, Локомотив сега можеше да е 4-ти или 5-ти в класирането. Доволен съм от победата над Славия и няма да приема оставката на Наско Узунов", сподели Марешки.
Марешки: Трябваше да махна Велев по-рано, Наско Узунов остава!
© Plovdiv24.bg
Веселин Марешки