Старши треньорът на Ботев Ферарио Спасов се успокои и вече работи с повишено настроение, след като получи вот на доверие от ръководството. 
Лично президентът на клуба Юли Попов му декларира, че всички шефове начело със собственика Цветан Василев му вярват и няма причина да се притеснява за поста си.

Вчера Феро изведе своите футболисти само за една тренировка, която се проведе преди обед на стадион "Беркут".

Днес "жълто-черните" ще направят две тренировки, които отново ще бъдат на терена в Брестник. Между тях футболистите ще останат на режим в хотел "Беркут".

Източник: "7 дни спорт"