Изпълнителният директор на КЦМ Никола Добрев и президентът на футболния клуб "Ботев" подписаха днес договор, според който металургичният гигант ще отпусне на клуба половин милон лева през следващите 12 месеца. Парите са за подготовка и селекция. Предстои да бъде уговорено кога ще бъде преведен първия транш. С парите ще се разпорежда изпълнителният директор на Ботев Пд Марин Бакалов.
КЦМ и "Ботев" подписаха за 500 хиляди
© Plovdiv24.com
Никола Добрев