Днес бе теглен жребият за Елитната юношеска група (до 17 години). Първенството в тази дивизия е от 16 отбора. Новите членове са три - Лудогорец, Сливен и Ботев (Враца). Мачовете от Елитната група (до 17 години) ще се играят в събота.
Програма за 1-ия кръг на първенството при U17:
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) - Лудогорец (Разград)
Векта (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)
Левски (София) - Ботев (Враца)
Черно море (Варна) - Сливен
Черноморец (Бургас) - Чавдар (Етрополе)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия (София)