Локомотив е силен отбор, но жребият можеше да бъде и по-лош за Калиакра. Това заяви кметът на Каварна Цонко Цонев след като стана ясен съперникът на неговия отбор в четвъртфинала за Купата на България. "Локо играе силно навън и затова ще ни бъде много трудно. Но за нас е чест да бъдем сред осемте най-добри отбора в турнира за Купата на България и затова няма какво да губим", допълни той. Информацията е на агенция "Фокус".
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!