Халфът на Любимец Николай Павлов е желан на "Лаута". Той направи много силен пролетен дял, реализира девет гола, които му помогнаха да стане голмайстор на Източна "Б" група.
Черно море и Берое бяха първите, които се поинтересуваха от него. Локо обаче е с предимство, тъй като Коко Динев е в отлични отношения с шефа на Любимец Атанас Сталев.".
Николай Павлов игра преди време в Локомотив София, а през 2008 година бе хванат с допинг и лишен от състезателни права за две години. След като наказанието му изтече, той премина в Брестник, а после заигра в Любимец.
Източник: в. "Тема спорт"
Николай Павлов