Градският стадион в Своге е отводнен. За мачовете с Янтра и с Локомотив Пд за купата той ще бъде в отлично състояние, пише "7 дни спорт". Шефът на пожарната охрана Георги Колев е положил неимоверни усилия, за да приведе съоръжението в нормален вид. Президентът на клуба Йордан Танев му изказа специални благодарности. Временно Спортист се готви на помощното игрище.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!