Старши-треньорът на гостите Стойчо Младенов бе крайно недоволен от развитието на срещата. Той заяви, че очаква утре на тренировка в София тримата преотстъпени футболисти. За загубата Младенов обвини своите нападатели като каза, че са играли слабо и статично и са станали лесна плячка за защитниците на Локомотив.
Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!