Старши треньорът на Локомотив Пловдив Емил Велев заяви в студиото на спортното шоу "Пред банята" по TV7, че не е правилно решението на Левски да освободи наставника Николай Костов

Кокала не подмина и скандала с арестуването на футболиста на "червените" Нжонго Присо, коментирайки, че поведението на крилото е недопустимо.

Триото Кошлуков-Александров-Райчев върна Емил Велев към разразилия се сблъсък между него и Николай Костов по време на мача за Купата между Локомотив Пловдив и Левски. 

"Какво трябваше да направя - да му скоча на главата ли?", отговори Велев на водещите, които изразиха мнение, че е реагирал прекалено спокойно. 

Велев заключи, че Костов го е нападнал заради разочарованието от загубата в края на двубоя.

Встрани от сериозната част бившият футболист на Левски обясни, че прякорът му Кокала идва от мачовете в махалата.