Локо се удави в края срещу Черноморец
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:01 / 06.10.2007Коментари (0)6561
© Plovdiv24.com
Локо загуби с минималното 1:0 гостуването си на Черноморец в Бургас. Срещата се игра пред празни тригуби, заради наказанието на домакините.

Срещата започна равностойно и с положения пред двете врати. Най-доброто положение преди почивката пропиля Стойко Сакалиев. Той бе намерен в наказателното поле на домакините, но вместо да стреля от воле реши да флиртува с топката, спря я, финтира двама защитници и от три метра нацели вратаря на домакините. В редиците на Локо тотално разочарова Мартин Камбуров, който действаше несъсредоточено и често грешеше в средата на терена.

Другият несигурен пост бе отново Даниел Моралес, който внасяше доста несигурност при изнасянето на топката. Алтернативата на Моралес Румен Горанов, който бе един от най-добрите в редиците на „черно-белите" миналата година, за пореден път остана на пейката. Все пак Горанов се появи в игра в края на срещата, но игра на нетипичен за него пост.

Второто полувреме също бе равностойно, като домакините бяха малко по-активни. Те се отчетоха с няколко атаки, спрени от защитниците на Локо, на моменти непозволено. В редиците на Локо най-активен за пореден мач бе Даксон, но сам стигаше единствено до опасни удари, след като не срещаше подкрепа от съотборниците. Въпреки няколкото добри удара на "кариоката", той не успя да увенчае добрата си игра с гол и напусна принудително заради контузия.

В 87-та минута домакините достигнаха до победното си попадение. Любомир Любенов центрира, намери в наказателното поле Георги Божилов, който с глава направи безпомощен вратаря Ставрев.

Възпитаниците на Ясен Петров нямаха време да реагират и достигнаха единствено до опасен удар на резервата Бърнард Хейгън.