Георги Какалов заяви, че не разбира защо феновете са освирквали и обиждали президента на Ботев Димитър Христолов. "Христолов не е на терена, ако някой е виновен за слабата игра, това са футболистите. Ако феновете не бяха обиждали Христолов, а бяха подкрепяли отбора, щеше да спечелим."
Какалов: Ние сме виновни, не Христолов
© Plovdiv24.com
Георги Какалов
Димитър Христолов