Иван Караджов ще направи дебют за Локомотив Пловдив днес в контролата срещу Луч Енергия Владивосток, която е с начален час 17,30. Старши-треньорът на "черно-белите" Емил Велев ще даде шанс за изява на бившия страж на ЦСКА. Освен него титуляр за Локо ще почне и каращия проби с пловдивчани Тернанд Бакубула.

Ето и стартовия състав на Велев за мача с руснаците:

Иван Караджов; Йордан Тодоров, Танко Дяков, Борис Бисеров, Ангел Йошев; Христо Златински Янко Ангелов; Драги Коцев, Шай Ревиво, Илиян Йорданов; Тернанд Бакубула.

Още по темата: общо новини по темата: 45
15.02.2012
15.02.2012
предишна страница [ 1/8 ] следващата страница

+2

Питам жълтите който нямат работа по чужди теми но така или иначи са тук, мача бешели уреден, или руснаците са ни пуснали или съдията е бил купен чакам с нетърпение простотий?!
+2

Локо Пловдив - Луч-Енергия 2:1 край на мача победа за ЛОКОМОТИВ.Браво на момчетата показаха една много добра игра.Мачкайте Машинии
0

Айде, 2-1 , моля жълтата сган да попикае малко газ, защото има дефицит и цената и се вдигна много, а от всеки литър да отделят по някоя стотинка за новия видим само на картинка стадион.
+2

Браво машини!!! Само така, това е отбора, които трябва да виждаме занапред
-1

Локо Пловдив - Луч-Енергия 1:0 първо полувреме.Браво на момчетата играят много добре пресират съперника много добре.Разиграват добре със всеки изминал мач играят още по-добре.Брава и на Кокала справя се отлично накара момчетата да гонят всяка топка и да разиграват добре помежду си.ЕДНО ГОЛЯМО БРАВО МАШИНИИИ
-1

Мача ще е интересен, нека видим как ще изиграе полувремето стартовия състав. Относно черното тото, хайде да спрем с тези глупости. Никой тук няма доказателства, за това мисля че е по-добре да се съсредоточим върху кефа от играта. К'вото е тук т'ва е и във всяка друга държава където се играе футбол. Ще го дават ли някъде мача?
Ботев Пловдив завинаги!
на 08.02.2012 г.
+1

Абе в това отборче нещо българите са дефицит! хахаха

Синът на Кривия отново тренира с мъжете на Локо, отлична новина за Евандро
Фенклубът на Локо към Хоркаш: Ела на стадиона, за да получиш изпращането, което заслужаваш!
Зума разказа за оферта от 3 млн. долара от Юве и за гол от 40 метра срещу вратар №1 в света