Защитникът на Локомотив (Пловдив) Юнес Бенжелюн пак бе хванат в издънка. Той е с последно предупреждение за изгонване от отбора, но въпреки това спокойно си купонясва до 2 часа през нощта в известен нощен клуб, а след това не се яви на сутрешната тренировка на "смърфовете". 
От щаба на пловдивчани не разкриха причината за отсъствието на французина, но и те явно не са особено щастливи от този факт.

Днес Локомотив заминава за турския курорт Анталия. Очаква се все пак защитникът да пътува с тима, но ще отнесе солидна глоба.

Източник: в. "Меридиан Мач"