Локомотив ще замини за Добрич в четвъртък, два дни преди мача срещу Добруджа за Купата на България. Причината за това е тежкото 6-часово пътуване до Североизточна България.
Последното занимание на "смърфовете" ще бъде в петък на изкуствения терен в комплекс "Дружба".
На стадиона в Добрич се очакват около 200 привърженици на "черно белите" да подкрепят любимците си.
Локо тръгва за Добрич два дни по-рано
© Plovdiv24.bg