Председателят на управителния съвет на Ботев Ангел Палийски, заяви пред репортер на Plovdiv24.bg, че днес е имало сбирка на УС на която е разисквано наказание за някои от футболистите.
Също така е започнало обсъждане на варианти за нов старши-треньор на клуба. Сред евентуалните кандидати е и временния наставник на "канарчетата" Костадин Видолов.
Председателят на "жълто черните" също така информира, че на следобедната тренировка, ще бъде сведено на футболистите за взетите решения в клуба.
Ангел Палийски: Ще има наказания
© Plovdiv24.bg
Костадин Видолов